OHŇOSTROJE F3

Pravdepodobne neexistuje iný pyrotechnický výrobok, ktorý by pri tak jednoduchej obsluhe vytvoril nad vašimi hlavami ohňostrojné divadlo v pravom slova zmysle. Áno to sú kompaktné ohňostroje ! Stačí iba jeden krát zapáliť a potom si už iba vychutnávate nádherný efekt. Kompaktné ohňostroje sú ideálnou voľbou pre jednoduché a bezpečné spestrenie oslavy silvestra, svadby,  rôznych  výročí, narodenín, menín, firemných či súkromných párty a akcií.
Pre každý kompaktný ohňostroj sa udáva niekoľko údajov, ktoré charakterizujú jeho veľkosť  a silu ako sú napríklad počet rán, priemer mažiara alebo ráž, hmotnosť NEC, uhlovanie efektov a pod. Preto je pri výbere ohňostroja dôležité rozumieť týmto pojmom. Tieto údaje Vám v našom eshope napovedia ako si vybrať ten najlepší ohňostroj. Ohňostrojmi sa profesionálne zaoberáme už takmer 30 rokov, preto máme v ponuke výber len toho najlepšieho čo je na trhu so zábavnou pyrotechnikou za tú najlepšiu cenu.

Ak sa neviete rozhodnúť, prečítajte si návod ako si vybrať ohňostroj alebo nám zavolajte a my Vám radi poradíme.

Video-návod na použitie.

Prajeme Vám krásny zážitok!

Voľný predaj pyrotechnických výrobkov kategorii F2 a F3 možný len od 1.12.-31.12. Nákup pyrotechnických výrobkov F2 a F3 v období od 1.1. – 31.11. bude možný iba s písomným súhlasom obce, v ktorej sa ohňostroj uskutoční.

0 produktov